Οι αθλητές/ήτριες της Α` & Β` κατηγορίας του Σχεδιασμού για το 2015

Ανακοινώθηκε από την Εθνική Αθλητική Ομοσπονδία Ατόμων με Αναπηρίες, η λίστα με τους αθλητές και αθλήτριες που εντάσσονται στην Α` και Β` κατηγορία του Σχεδιασμού για το έτος 2015.

Αναλυτικά (για να δείτε τη λίστα σε .pdf πατήστε εδώ):
ΑΤΟΜΙΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
BOCCIA
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ»

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΣΟΥΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ»

ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΚΑΛΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΗΡΟΔΙΚΟΣ»

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.Κ.Α. «ΜΑΡΟΥΣΙ»
2. ΜΑΜΑΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΕΤΟΙ» Αθήνας
3. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΓΚΡΕΜΙΣΛΑΒ Α.Σ. ΑμεΑ «ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1994»

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2. ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.Α.Σ. ΑμεΑ ΑΧΑΪΑΣ
3. ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο. «ΑΚΜΩΝ»

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΗΡΟΔΙΚΟΣ»
2. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΕΤΟΙ» Αθήνας
3. ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΕΤΟΙ» Αθήνας
4. ΤΑΪΓΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ»
5. ΤΑΜΠΑΞΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑ.Σ.Κ.Α.
6. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΗΡΟΔΙΚΟΣ»
7. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ»
8. ΤΣΑΠΑΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ»
9. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Α.Σ. ΑμεΑ «ΦΙΛΙΠΠΟΣ»
10. ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Α.Σ. ΑμεΑ «ΦΙΛΙΠΠΟΣ»
11. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Ν.Α.Σ. ΑμεΑ «ΤΥΡΤΑΙΟΣ»

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ»
2. ΚΑΡΑΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ»
3. ΜΙΧΑΛΕΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΗΡΟΔΙΚΟΣ»
4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΦΙΛΙΠΠΟΣ»
5. ΣΦΑΛΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΕΤΟΙ» Αθήνας
6. ΤΣΟΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1994»
7. ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ»

ΞΙΦΑΣΚΙΑ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ-ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑ.ΣΥ.Π.Κ.Α. «ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ»
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.Κ.Α. «ΜΑΡΟΥΣΙ»

ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Α.Σ. ΑμεΑ «ΤΑΛΩΣ» - ΜΗΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ (pilot)

ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΓΑΛΟΓΑΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΤΡΙΠΤΟΛΕΜΟΣ»
2. ΚΑΚΟΣΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΤΡΙΠΤΟΛΕΜΟΣ»
3. ΜΠΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΤΡΙΠΤΟΛΕΜΟΣ»
4. ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΕΤΟΙ» Αθήνας

ΣΤΙΒΟΣ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΒΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «Λ.Σ. Ο ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ»
2. ΖΗΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «Λ.Σ. Ο ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ»
3. ΚΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑ.Σ.Κ.Α.
4. ΚΑΝΑΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΔΟΞΑ»
5. ΚΟΥΤΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑ.ΣΥ.Π.Κ.Α. «ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ»
6. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «Ο ΛΑΤΤΙΟΣ»
7. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ»
8. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ»
9. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΕΛΠΙΔΑ» Θεσσαλονίκης
10. ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΕΤΟΙ» Αθήνας
11. ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Σ. ΑμεΑ «ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ»
12. ΦΕΡΝΑΝΤΕΣ ΣΕ ΤΖΟΝ ΠΑ.ΣΥ.Π.Κ.Α. «ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ»
13. ΚΟΡΟΚΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑ.Σ.Κ.Α.
14. ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ Α.Ο. «ΠΥΡΡΟΣ»
15. ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΣΤΕΛΛΑ Α.Σ. ΑμεΑ «ΕΛΠΙΔΑ» Θεσσαλονίκης
16. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α.Σ. ΑμεΑ «ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ»

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΓΑΝΤΕΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΗΡΟΔΙΚΟΣ»
2. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΕΙΔΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ»
3. ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑ.Σ.Κ.Α.
4. ΚΑΡΑΜΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑ.Σ.Κ.Α.
5. ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΕΛΠΙΔΑ» Θεσσαλονίκης
6. ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΦΙΛΟΞΕΝΟΣ»
7. ΜΟΜΤΣΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΚΟΤΙΝΟΣ»
8. ΜΠΕΡΜΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ»
9. ΝΤΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΔΟΞΑ »
10. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑ.Σ.Κ.Α.
11. ΦΥΛΑΧΤΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ»
12. ΚΑΝΤΖΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Σ.Τ. «ΗΦΑΙΣΤΟΣ» - ΚΑΤΣΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (guide runner)
13. ΚΥΡΓΙΟΒΑΝΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ Α.Σ. ΑμεΑ «ΕΛΠΙΔΑ» Θεσσαλονίκης
14. ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΖΩΗ Α.Σ. ΑμεΑ «ΕΛΠΙΔΑ» Θεσσαλονίκης

ΤΖΟΥΝΤΟ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΣΟΥΛΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α.Σ.Τ. «ΟΜΗΡΟΣ»

ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ Α.Σ. ΑμεΑ «ΔΟΞΑ»

ΟΜΑΔΙΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
BOCCIA
1. ΒΑΣΙΛΙ ΝΙΚΟ Ν.Α.Σ. ΑμεΑ «ΤΥΡΤΑΙΟΣ»
2. ΓΑΛΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν.Α.Σ. ΑμεΑ «ΤΥΡΤΑΙΟΣ»
3. ΓΩΝΙΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Ν.Α.Σ. ΑμεΑ «ΤΥΡΤΑΙΟΣ»
4. ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ»
5. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν.Α.Σ. ΑμεΑ «ΤΥΡΤΑΙΟΣ»
6. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.Α.Σ. ΑμεΑ «ΤΥΡΤΑΙΟΣ»
7. ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ»
8. ΠΑΝΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΕΙΔΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ»
9. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ»
10. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ»
11. ΠΡΕΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ»
12. ΣΟΥΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ»
13. ΜΟΡΦΗ ΧΡΥΣΗ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ»
14. ΝΤΕΝΤΑ ΑΝΝΑ Α.Σ. ΑμεΑ «ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ»

GOALBALL ΑΝΔΡΩΝ
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Σ.Τ. «ΟΜΗΡΟΣ»
2. ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α.Ε.Τ. «ΠΥΡΣΟΣ»
3. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΚΕΡΑΥΝΟΣ»
4. ΚΟΡΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Σ.Τ. «ΗΦΑΙΣΤΟΣ»
5. ΠΑΛΙΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΚΕΡΑΥΝΟΣ»
6. ΣΚΟΥΡΜΠΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΚΕΡΑΥΝΟΣ»
7. ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α.Σ. ΑμεΑ «ΚΕΡΑΥΝΟΣ»
8. ΤΡΙΚΑΛΙΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α.Σ.Τ. «ΟΜΗΡΟΣ»
9. ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Ε.Τ. «ΠΥΡΣΟΣ»

GOALBALL ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. ΑΓΚΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ε.Τ. «ΠΥΡΣΟΣ»
2. ΔΡΙΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α.Σ.Τ. «ΟΜΗΡΟΣ»
3. ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Ε.Τ. «ΠΥΡΣΟΣ»
4. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Α.Σ.Τ. «ΟΜΗΡΟΣ»
5. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑ Α.Ε.Τ. «ΠΥΡΣΟΣ»
6. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Α.Ε.Τ. «ΠΥΡΣΟΣ»
7. ΣΑΜΟΪΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ Α.Σ. ΑμεΑ «ΚΕΡΑΥΝΟΣ»
8. ΤΖΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ Α.Ε.Τ. «ΠΥΡΣΟΣ»
9. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Α.Σ.Τ. «ΟΜΗΡΟΣ»

Εκτύπωση

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία της. Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τα cookies που χρησιμοποιούμε.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ